Volné pracovní místo  Obchodní asistent/ka HRADEC KRÁLOVÉ

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 126–127 Kč / hodinu
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

Naše společnost M&M Object Security s.r.o. byla založena v říjnu 2016. Vzhledem k naší široké oborové působnosti pracují u nás osoby se zdravotním postižením či se zdravotním znevýhodněním jak v chráněné dílně, tak na dalších pracovištích jako jsou např. vrátnice, recepce, kanceláře, dále naši zaměstnanci působí při ostraze staveb, objektů či prodejen, a to v rámci celé ČR.

Přijmeme lidi na pozici Obchodní asistent/ka na zkrácený úvazek 3 hod./den. pouze s OZP.

Náplň práce:
  • rozesílání nabídek klientů
  • vyhledávání nových klientů
  • práce na internetu, základy PC
  • komunikace s klienty
  • služební cesty

Požadujeme

  • min. věk 18 let
  • OZP ID ( I., II. nebo III. stupeň invalidity)
  • příjemné vystupování, flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skup. B
  • ochota cestovat

Nabízíme

Nástup hned nebo dle domluvy

Vhodné pro

OZP.

Máte zájem o nabídku Obchodní asistent/ka HRADEC KRÁLOVÉ ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Vaněrová z M&M Object Security s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodní asistent/ka HRADEC KRÁLOVÉ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.